אודות

שלום וברוכים הבאים לאתר שלי!

ג'נט שפירו

שמי ג’נט שפירו,

את אהבתי לאיור-ודה גיליתי במסגרת טיול בהודו בעיר דרמסלה שם עשיתי ויפאסנה וכחלק מהביקור בעיר נחשפתי לשיטת הטיפול הזו.

 

למה איור-ודה?

תמיד האמנת שכדי לטפל בשורש המחלה או הבעיה נדרשת שיטת טיפול הוליסטית שבוחנת את האדם ממגוון היבטים, כאשר נחשפתי לראשונה לאיור-ודה באותו ביקור בדרמסאלה הבנתי שמצאת את הייעוד לשלב ב’ שלי בחיים. ככל שהעמקתי בתחום הבנתי כמה שיטת הטיפול הזאת מסוגלת לחולל שינוי חיובי בחיי המטופלים, להביא להקלה ואף לריפוי מלא. ב – 3 השנים האחרונות אני מקפידה לטוס להודו כדי להמשיך ולהעמיק את ידיעותי, את הטיפולים אני עושה בקליניקה בצפון תל אביב בשכונת אפקה בסמוך לביתי.

 

קצת על עצמי

במהלך חיי שימשתי במגוון תפקידים שדרשו ממני המון אנרגיות פיזיות ונפשיות וכללו לחצים רבים. בתפקידי האחרון בחברת אמדוקס במשך כשנתיים הייתי מנהלת מוצר וניהלתי תחתי צוות של 12 אנשים. העבודה כללה שעות עבודה רבות שבאו על חשבון חיי האישיים בפרט וחיי משפחתי בכלל.

כאשר אני כותבת ש – “שימשתי” בתפקיד אני מתכוונת לכל מילה, הרגשתי שאני עובדת אבל לא בשביל עצמי, לא בשביל הנפש שלי.

לאחר שסיימתי בשעה טובה את עבודתי בהייטק החלטתי שעכשיו הגיע הזמן לטיול משמעותי שמשנה פאזה ואוירה בחיים, וכך הכל קורה בזמן הנכון, כאמור הגעתי לדרמסלה ומשם נחשפתי לעולם האיור-ודה בו אני מעמיקה באופן יומיומי.

 

לתיאום תור

 

באהבה ורפואה שלמה,

ג’נט שפירו

 

אתרים מומלצים שנעזרתי בהם אישית:

  • חברה להוצאת ויזה להודו שבה הוצאת את הויזה בעצמי והם נתנו לי שירות מעולה: https://www.visahodu.co.il/embassy-of-india/ מעבר לזה שהם נחמדים הם גם מהירים מאוד ולכן אני מזכירה אותם כאן לטובה וממליצה עליהם.
  • לימודי איור-ודה בבית חולים שם למדתי: https://himachalayurveda.com אם כבר ללמוד איור-ודה אז מהטובים ביותר ולכן אני ממליצה בלב שלם על הלימודים בבית החולים הזה שמציע מגוון קורסים בתחום האיור-ודה לקהל הרחב.

 

 

Show Buttons
Hide Buttons